ASKANELI

Бренд Askaneli має більш ніж 140-річну історію походження, за ним стоїть старовинне прізвище виноробів Чхаїдзе з невеликого Гурійського поселення АСКА (Західна Грузія). Саме тут Антимоз Чхаїдзе, прадід засновників компанії «Askaneli Winery & Distillery», майже 140 років тому заклав перший винний льох майбутньої династії. Уже в ті часи Чхаїдзе вдалося практично неможливе: заслужити визнання створених ним вин не тільки в Грузії, але і в країнах Західної Європи. Навіть Франція – «мекка» висококласних вин і коньяків оцінила майстерність винороба-самоучки з маленької грузинської провінції.
Компанія «Askaneli Winery & Distillery» з’явилася в 1998 році. Цей рік можна вважати другим роком народження знаменитої династії. Сьогодні «Askaneli Winery & Distillery» входить до трійки найбільших виробників елітного алкоголю в Грузії.
Продукція компанії отримала більше 100 нагород на різних міжнародних виставках, конкурсах і дегустаціях, в т.ч. відзначена 18-ма золотими, 28-ма срібними і 14-ма бронзовими медалями на Міжнародних професійних конкурсах-дегустаціях. Її експорт здійснюється до США, Франції, Німеччини, Канади, Фінляндії, Чехії, Китаю, Індії, Казахстану, Естонії, Латвії, Литви, Росії, України та ін. країн.