Про компанію

Про компанію

Імпорт Фудз Компані вийшла на ринок України в кінці 2011 року. Зa перші три роки їй вдалося перетворитися на стабільну успішну компанію, що займає друге місце за обсягом імпорту коньяку і бренді в Україні.

Діяльність компанії «Імпорт Фудз Компані» спрямована на здійснення імпорту та дистрибуції продукції FMCG групи на території України. Основними напрямками діяльності компанії є:

  • імпорт алкогольної продукції;
  • професійні дистриб’юторські послуги;
  • повний комплекс логістичних послуг;
  • створення та просування торгових марок;
  • послуги технічного імпорту, Private Label для торгових мереж і дистриб’юторів.

Історія стрімкого і динамічного розвитку компанії Імпорт Фудз Компані – це, в першу чергу, історія талановитих, цілеспрямованих і безсумнівно професійних, закоханих в свою справу людей, завдяки яким компанії вдалося за короткий термін досягти високих результатів і зарекомендувати себе як надійний і фінансово стабільний партнер. Сьогодні Імпорт Фудз Компані має власну налагоджену систему дистрибуції на всій території України, яку реалізує за допомогою партнерів у всіх регіонах України, власну логістику і забезпечує повний комплекс маркетингу для просування продукції на ринку України. Компанія Імпорт Фудз Компані вірна в своєму прагненні надавати українському споживачеві виключно високоякісний продукт.
Першочергове завдання, яке ставить перед собою Імпорт Фудз Компані – вивести в лідери ринку торгові марки, які імпортує компанія.
Переваги співпраці з компания Імпорт Фудз Компані:
Надійність
У традиціях компанії – формування довгострокових довірчих і взаємовигідних відносин. На практиці це виражається в відповідальності, повазі і чіткому дотриманні компанією Імпорт Фудз Компані своїх зобов’язань перед партнерами, співробітниками, постачальниками і споживачами.
Системність
Міцність і стабільність бізнесу Імпорт Фудз Компані, здатність ефективно працювати в різних умовах, базується на системності компанії. Кожен бізнес-процес компанії формалізований, оптимізований і налагодженій. Завдяки цьому, сьогодні Імпорт Фудз Компані є надійним і фінансово стабільним партнером.
Професіоналізм
Команда Імпорт Фудз Компані – це команда закоханих у свою справу професіоналів, орієнтованих на результат і докладають максимум зусиль для його досягнення. У філософії компанії – постійне прагнення вперед для досягнення максимального результату. Команда Імпорт Фудз Компані здатна вирішувати найскладніші завдання.